.
Menu Close

САВЕКС КОЛОР 2 КГ

SKU: 30110472
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =19.95ДЕН

399 ден 275 ден
11.06.2024 - 13.06.2024
Овој производ има минимално количество од 1

Детергент во прав за обоени ткаенини
15 % анјонски сурфактанти, зеолити; < 5 % нејонски сурфактанти, катјонски сурфактанти, фосфонати, поликарбоксилати; Дополнително: ензими, оптички избелувачи, парфем, хексил синамал
Рок на траење - 24 месеци од датумот на производство (РRO/P)
Да се чува на суво место, пдалеку од дирекна сончева светлина
Произведено од „Фикосота“ ДОО, Бугарија, гр. Шумен, бул. „Мадара“ 48, тел. +359 54 859 110
Увоз и дистрибуција за Р. Северна Македонија: „АТЛАНТИЦ ТРАДЕ СКОПЈЕ“ ДОО, ул. „Шар Планина“ бр. 6, 1000 Скопје, Р. Северна Македонија, тел. +389 2 20 34 707

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*