.
Menu Close

САВЕКС ДЕТЕРГЕНТ ВАЈТ 2КГ.

SKU: 30110469
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =19.95ДЕН

399 ден 275 ден
11.06.2024 - 13.06.2024
Овој производ има минимално количество од 1

ДЕТЕРГЕНТ ВО ПРАВ ЗА БЕЛИ ТКАЕНИНИ
SODIUM SULPHATE, SODIUM CARBONATE, SODIUM CHLORIDE, SODIUM ALUMINO SILICATE, DODECYLBENZENE SULFONIC ACID, SODIUM BICARBONATE, SODIUM PERCARBONATE, MALEIC ACID / ACRYLIC ACID COPOLYMER, SODIUM SALT, SODIUM SILICATE, ETOXYLATED FATTY ALCOHOL EO7/ ALKOHOLS, C12-18, ETHOXYLATED, ETIDRONIC ACID, DIMETHICONE, FUMED SILICA, PARFUM, CITRONELLOL, HEXYL CINNAMAL, BUTYLPHENYL METHYLPROPIONAL, ALPHA-AMYLASE, MANNANASE, PROTEASE, CELLULASE, BENTONITE, DISODIUM 4,4'-BIS[(4 ANILINO-6 MORPHOLINO-1,3,5 TRIAZIN-2 YL)AMINO]STILBENE-2,2' DISULPHONATE, ALKYL DIMETHYL HYDROXYL ETHYLAMMONIUM CHLORIDE, PHOTO BRIGHTENER
РОК НА ТРАЕЊЕ - 24 МЕСЕЦИ ОД ДАТУМОТ НА ПРОИЗВОДСТВО (РRO/P)
ДА СЕ ЧУВА ПОДАЛЕКУ ОД СОНЧЕВА СВЕТЛИНА
ПРОИЗВЕДЕНО ОД „ФИКОСОТА“ ДОО, БУГАРИЈА, ГР. ШУМЕН, БУЛ. „МАДАРА“ 48, ТЕЛ. +359 54 859 103
УВОЗ И ДИСТРИБУЦИЈА ЗА Р. СЕВЕРНА МАКЕДОНИЈА: „АТЛАНТИЦ ТРАДЕ СКОПЈЕ“ ДОО, УЛ. „ШАР ПЛАНИНА“ БР. 6, 1000 СКОПЈЕ, Р. СЕВЕРНА МАКЕДОНИЈА, ТЕЛ. +389 2 20 34 700

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*