.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

РИТТЕР СПОРТ МАРЦИПАН 100ГР

SKU: 07040600
Достапност: На залиха
102 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Темна полнета чоколада со марципан 44%
Шеќер, какао маса бадеми 15%,какао путер,инвертен шеќерен сируп,емулгатор:соја лецитин,облажнувач:инвераза.Може да содржи трафи од кикирики,ореви,глутен,млеко и јајца.
Означен на амбалажата
Да се чува на ладно и суво место
Алфред ритер ГМБХ&Цо
Трејдек Дооел

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од НЕКТАР ЛАЈФ ПРЕМИУМ ПРАСКА 100 % 1Л

НЕКТАР ЛАЈФ ПРЕМИУМ ПРАСКА 100 % 1Л

70 ден
Слика од НЕКТАР ЛАЈФ ПРЕМИУМ ЈАБОЛКО 100 % 1Л

НЕКТАР ЛАЈФ ПРЕМИУМ ЈАБОЛКО 100 % 1Л

60 ден
Слика од ЈАНА 1.5Л

ЈАНА 1.5Л

26 ден
Слика од МОЈА КРАВИЦА ЧОКОЛАДНО МЛЕКО 250МЛ

МОЈА КРАВИЦА ЧОКОЛАДНО МЛЕКО 250МЛ

25 ден