.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

РИТТЕР СПОРТ АЛПСКО ЧОКОЛАДО 100ГР

SKU: 07040512
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =84ДЕН

109 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Млечна чоколада со алпско млеко
Шеќер,полномасно млеко во прав(20%),какао путер,какао маса,паста од лешник,емулгаор:соја лецитин,екстрајт од бурбон ванила.Може да содржи траги од кикирики,ореви,глутен,млеко и јајца.
Означен на амбалажата
Да се чува на ладно и суво место
Алфред ритер ГМБХ&Цо
Трејдек Дооел

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*