.
Menu Close

РИТЕР СПОРТ ЧОКОЛАДО ЦЕЛ БАДЕМ 100 ГР

SKU: 07040599
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =135ДЕН

135 ден
Овој производ има минимално количество од 1

ЧОКОЛАДО СО БАДЕМИ
ШЕЌЕР,ЛЕШНИЦИ,КАКАО ПУТЕР,ПОЛНОМАСНО МЛЕКО ВО ПРАВ,ЛАКТОЗА,ОРИЗ (1,5%),ДЕХИДРИРАНА МЛЕЧНА МАСТ,ЕМУЛГАТОР СОЈА ЛЕЦИТИН,СОЛ,ЈАЧМЕНОВ СЛАД.МОЖЕ ДА СОДРЖИ ТРАГИ ОД КИКИРИКИ,ОРЕВИ,ГЛУТЕН,МЛЕКО И ЈАЈЦА
12 МЕСЕЦИ
ДА СЕ ЧУВА НА СУВО И ЛАДНО МЕСТО.
АЛФРЕД РИТЕР ГМБX&ЦОД71111 ВАЛДЕНБУX
ТРЕЈДЕК

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*