.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

РИТЕР СПОРТ ЧОКОЛАДА ЦЕЛ ЛЕШНИК 100Г

SKU: 07040514
Достапност: На залиха
122 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

ЧОКОЛАДА
МЛЕЧНА ЧОКОЛАДА СО ЦЕЛИ ЛЕШНИЦИ (25%). МЛЕЧНА ЧОКОЛАДА: КАКАО ЦВРСТИ МАТЕРИИ 30% МИНИМУМ, МЛЕЧНИ ЦВРСТИ МАТЕРИИ 18% МИНИМУМ.СОСТОЈКИ: ШЕЌЕР, ЛЕШНИЦИ, КАКАО ПУТЕР, КАКАО МАСА, МЛЕКО ВО ПРАВ, ЛАКТОЗА, ОБЕЗМАСТЕНО МЛЕКО ВО ПРАВ, ПУТЕР, ЕМУЛГАТОР (СОЈА ЛЕЦИТИНИ). МОЖЕ ДА СОДРЖИ ТРАГИ ОД КИКИРИТКИ, ДРУГИ ЈАТКАСТИ ПЛОДОВИ, ЖИТАРКИ КОИ СОДРЖАТ ГЛУТЕН, ДРУГИ МЛЕЧНИ ПРОИЗВОДИ И ЈАЈЦЕ.
12МЕСЕЦИ
ЧУВАЈТЕ НА СУВО, ЛАДНО МЕСТО ПОДАЛЕКУ ОД ДИРЕКНА СОНЧЕВА СВЕТЛИНА
АЛФРЕД РИТТЕР ГЕРМАНИЈА
ТРЕЈДЕК ДООЕЛ СКОПЈЕ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од НЕСКАФЕ КЛАСИК 3 ВО 1

НЕСКАФЕ КЛАСИК 3 ВО 1

10 ден
Слика од ЈАНА 1.5Л

ЈАНА 1.5Л

26 ден
Слика од МАЈА ВОДА ПЕТ 1.5 Л

МАЈА ВОДА ПЕТ 1.5 Л

24 ден
Слика од РИТЕР СПОРТ БЕЛО ЧОКОЛАДО ЦЕЛ ЛЕШНИК 100 ГР

РИТЕР СПОРТ БЕЛО ЧОКОЛАДО ЦЕЛ ЛЕШНИК 100 ГР

122 ден