.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

РИТЕР СПОРТ КАКАО КРЕМА 100ГР

SKU: 07042285
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =84ДЕН

109 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Полнето млечно чоколадо со какао шлаг крем
Шеќер,млеко во прав 16%,палмина маст,како путер,какао маса 6%,обезмастено како 5%,обезмастено млеко во прав,дехидрирана млецна маст,паста од лешник,емулгатор:соја лецитин,екстракт од бурбон ванила.Може да содржи траги од кикирики,ореви,глутен,млеко и јајца.
Означен на амбалажата
Да се чува на ладно и суво место
Алфред ритер ГМБХ&Цо
Трејдек Дооел

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*