.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

РИСО СКОТТИ НАПИТОК ОД ОРИЗ 1 Л

SKU: 11410063
banner
Достапност: На залиха

100 МЛ: =13.5ДЕН

162 ден
Овој производ има минимално количество од 1

НАПИТОК ОД ОРИЗ 1Л
ВОДА, ОРГАНСКИ ОРИЗ (16%), ОРИЗОВО МАСЛО, СОЛ.
1 ГОДИНА
ДА СЕ ЧУВА НА ЛАДНО И СУВО МЕСТО, ПО ОТВТВОРАЊЕТО ДА СЕ ЧУВА ВО ЛАДИЛНИК
RISO SCOTTI S.P.A
СТ КОМПАНИ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*