.
Menu Close
35 Поени

РИСО СКОТИ НАПИТОК ОД ОРИЗ СО КАЛЦИУМ 1 Л

SKU: 11410065
banner
Достапност: На залиха

100 МЛ: =14.2ДЕН

%12
162 ден
142 ден
04.07.2024 - 24.07.2024
Овој производ има минимално количество од 1

Напиток од ориз со калциум
вода, органски ориз (16%), алга Lithothamnium calcareum (калциум), органско сончогледово масло, сол.
1 година
да се чува на суво и ладно место, по отворањето да се чува во ладилник
Riso Scotti S.p.A
СТ КОМПАНИ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*