.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

РИСО СКОТИ НАПИТОК ОД ОРИЗ И КОКОС 1 Л

SKU: 11410087
banner
Достапност: На залиха

100 МЛ: =15.5ДЕН

187 ден
Овој производ има минимално количество од 1

НАПИТОК ОД ОРИЗ И КОКОС 1Л
ВОДА, ОРГАНСКИ ОРИЗ (16%), ОРГАНСКИ КОКОС (2%), ОРИЗОВО МАСЛО, СТАБИЛИЗАТОРИ, ПРИРОДНА АРОМА, СОЛ.
1 ГОДИНА
ДА СЕ ЧУВА НА ЛАДНО И СУВО МЕСТО, ПО ОТВТВОРАЊЕТО ДА СЕ ЧУВА ВО ЛАДИЛНИК
RISO SCOTTI S.P.A
СТ КОМПАНИ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*