.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

РИСО СКОТИ НАПИТОК ОД ОВЕС 1 Л

SKU: 11410067
banner
Достапност: На залиха

100 МЛ: =15.5ДЕН

187 ден
Овој производ има минимално количество од 1

НАПИТОК ОД ОВЕС И КАЛЦИУМ 1Л
ВОДА, ОРГАНСКИ ОВЕС (16%), ОРГАНСКО СОНЧОГЛЕДОВО МАСЛО, АЛГА-ЛИТОТАМНИУМ КАЛКАРЕУМ (ЦРВЕНИ АЛГИ), МОРСКА СОЛ.
1 ГОДИНА
ДА СЕ ЧУВА НА ЛАДНО И СУВО МЕСТО, ПО ОТВТВОРАЊЕТО ДА СЕ ЧУВА ВО ЛАДИЛНИК
RISO SCOTTI S.P.A
СТ КОМПАНИ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*