.
Menu Close

РИСЕС КОЛАЧИ МИНИ 70 ГР

SKU: 07112788
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =164.29ДЕН

115 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Состојки:Шлаг од млечна чоколада (44%) [шеќер, какао путер, какао маса, обезмастено млеко во прав, млечни масти, емулгатори: лецитин од соја, полирицинолеат полиглицерол], фил од кикирики: (56%) [кикирики, шеќер, декстроза, какао путер, зту растителни масла (дланка, палма) во различни пропорции, сол, масло од палмово кернел, емулгатор: полиглицерол полирицинолеат, антиоксиданси (TBHQ, лимонска киселина)]

Содржината на какао цврсти материи е најмалку: 22% во млечно чоколадо, содржината на млечна маст е на најмалку: 14% во млечно чоколадо

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*