.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

РИО МАРЕ ТУНА ВО МАСЛИНОВО МАСЛО 160ГР 2/1

SKU: 09050397
Достапност: На залиха
385 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Туна во маслиново масло
Туна,маслиново масло,сол.
Означен на амбалажата
Да се чува на ладно и суво место
Италија
Ст Компани Дооел

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*