.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

РИБЕЛА ХУМУС НАМАЗ ШИТАКЕ 200Г

SKU: 12100291
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =44.5ДЕН

89 ден
Овој производ има минимално количество од 1

ХУМУС
ЛЕБЛЕБИИ 54%, ВОДА, МАСЛО ОД МАСЛОДАЈНА РЕПКА, ПАСТА ОД СУСАМ, ШИТАКИ ПЕЧУРКИ 3,4%, ЗАЧИНИ И ЕКСТРАКТИ ОД ЗАЧИНИ, ГОТВАРСКА СОЛ, РЕГУЛАТОРИ НА КИСЕЛОСТ (ЛИМОНСКА КИСЕЛИНА, НАТРИУМ БИКАРБОНАТ), ШЕЌЕР 0,44%, КОНЗЕРВАНС (КАЛИУМ СОРБАТ), АРОМА.
6 МЕСЕЦИ
ЛАДЕН РЕЖИМ
RIBELLA FOODS DOO
КОЛИД С ТИМ ДООЕЛ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*