.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

РИБЕЛА ХУМУС НАМАЗ ИТАЛИАНО 200Г

SKU: 12100296
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =47.5ДЕН

105 ден
Овој производ има минимално количество од 1

НАМАЗ ОД ЛЕБЛЕБИИ СО ДОМАТИ И ЛУК
ЛЕБЛЕБИИ 40%, ВОДА, РАСТИТЕЛНО МАСЛО (ОД МАСЛОДАЈНА РЕПКА, МАСЛИНОВО), ПАСТА ОД СУСАМ, ДОМАТНО ПИРЕ 12%, ЗЕЛЕНЧУК (МОРКОВИ, КРОМИД), ЛУК ВО ПРАВ 1,5%, ЗАЧИНИ И ЕКСТРАКТИ ОД ЗАЧИНИ, ГОТВАРСКА СОЛ, РЕГУЛАТОРИ НА КИСЕЛОСТА (ЛИМОНСКА КИСЕЛИНА, НАТРИУМ БИКАРБОНАТ), ШЕЌЕР 0,3%, КОНЗЕРВАНС (КАЛИУМ СОРБАТ).
6 МЕСЕЦИ
ОД 0°C ДО 4°C
RIBELLA FOODS DOO
КОЛИД С ТИМ ДООЕЛ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*