.
Menu Close

РЕД БУЛ 250МЛ

SKU: 08110003
banner
Достапност: На залиха

100 МЛ: =27.6ДЕН

%25
92 ден
69 ден
08.07.2024 - 14.07.2024
Овој производ има минимално количество од 1

ЕНЕРГЕТСКИ ПИЈАЛОК
ВОДА,САХАРОЗА,ГЛУКОЗА,ЗАКИСЕЛУВАЧ(ЛИМОНСКА КИСЕЛИНА)ЈАГЛЕРОД ДИОКСИД,ТАУРИН(0,4%),РЕГУЛАТОР НА КИСЕЛОСТ(НАТРРИУМ ЦИТРАТ),КОФЕИН(0.03%)ВИТАМИНИ(НИАЦИН,ПАНТОТЕНСКА КИСЕЛИНА,Б6,Б12),АРОМИ,БОИ(КАРАМЕЛ,БЕТА-АПО-8-КАРОТЕНАЛ(C30),РИБОФЛАВИН),СТАБИЛИЗАТОРИ(САХАРОЗА АЦЕТАТ ИЗОБУТРАТ,ГЛИЦЕРОЛ ЕСТРИ НА СМОЛА ОД ДРВА.
12 МЕСЕЦИ
НА ТЕМНО И ЛАДНО МЕСТО
РЕД БУЛ АВСТРИЈА
АМБИА ДОО

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*