.
Menu Close

РЕД БУЛ БЕЗ ШЕЌЕР 250МЛ

SKU: 08110020
banner
Достапност: На залиха

100 МЛ: =27.6ДЕН

%25
92 ден
69 ден
08.07.2024 - 14.07.2024
Овој производ има минимално количество од 1

REDBULL LIGHT 250ML
ЕНЕРГЕТСКИ ПИЈАЛОК БЕЗ ШЕЌЕР
ВОДА,ЗАКИСЕЛУВАЧ(ЛИМОНСКА КИСЕЛИНА)ЈАГЛЕРОД ДИОКСИД,ТАУРИН(0,4%),РЕГУЛАТОР НА КИСЕЛОСТ(НАТРИУМ БИКАРБОНАТ,МАГНЕЗИУМ КАРБОНАТ),ЗАСЛАДУВАЧИ(АЦЕСУЛФАМ К,АСПАРТАМ),КОФЕИН(0.03%)ВИТАМИНИ(НИАЦИН,ПАНТОТЕНСКА КИСЕЛИНА,Б6,Б12),АРОМИ,ЗГУСНУВАЧ(КСАНТАН ГУМА)БОИ(КАРАМЕЛ ОБИЧЕН,РИБОФЛАВИН).СОДРЖИ ИЗВОР НА ФЕНИЛАЛАНИН.
12 МЕСЕЦИ
НА ТЕМНО И ЛАДНО МЕСТО
РЕД БУЛ АВСТРИЈА

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*