.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ПУТЕР ЗБРЕГОВ 125Г

SKU: 12010031
Достапност: На залиха
95 ден 72 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

ПУТЕР „З брегов“ 125гр
пастеризирана павлака (млеко)најмалку 82%млечни масти и најмногу 16%вода
да се употеби до датумот означен на самата амбалажа
задолжително чување на ладно место до +5
Нови Домил д.о.о. Р.Хрватска
Виндија Интернационал дооел

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од РОТМАНС ДЕМИ СЛИМ СИЛВЕР

РОТМАНС ДЕМИ СЛИМ СИЛВЕР

95 ден
Слика од ВИТАМИНКА ЦРН БИБЕР ЗРНО 10 ГР

ВИТАМИНКА ЦРН БИБЕР ЗРНО 10 ГР

10 ден
Слика од ЛУБЕНИЦА КГ. (Р)

ЛУБЕНИЦА КГ. (Р)

12 ден
Слика од ВИТАЛИА СЕМКИ ОД ТИКВА ЛУПЕНИ 75Г

ВИТАЛИА СЕМКИ ОД ТИКВА ЛУПЕНИ 75Г

38 ден