.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ПРОНТО ЛАМИНАТ 750МЛ.

SKU: 31100192
Достапност: На залиха
199 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Пронто средство за чистење на ламинат 750мл
5-chloro-2-methyl-2H-isothiazol-3-еден [EC No 247500-7] и 2-methyl-2H-isothiazol-3-еден [EC No 220-239-6] (3:1), d-Limonene, <5% сапун, нејонски сурфактант, мирис, Limonene, Geraniol, Dimethylol Glycol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone.
Неограничен
Да се чува подалеку од дирекна сончева светлина
СЦ Џонсон Италија
Орбико Доо

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*