.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ПРИНГЛС ОРГИНАЛ 40 ГР

SKU: 05080342
Достапност: На залиха
65 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Принглс оригинал 40гр
Дехидриран компир, растителни масла (сончоглеово, пченкарно), оризово брашно, пченичен скроб, пченкарно брашно, емулгатор (Е471), малтодекстрин, сол, екстракт од квасец, квасец во прав, обојувачи (анатто).
12 месеци
Да се чува на суво место
UMA INVESTMENTS SP Z.O.O Полска
ДТУ ОРБИКО ДОО

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ДР. ЕТКЕР ЦИОБАР ТОПЛО ЧОКОЛАДО 25Г

ДР. ЕТКЕР ЦИОБАР ТОПЛО ЧОКОЛАДО 25Г

19 ден
Слика од ПРОЛОМ ВОДА 1.5Л

ПРОЛОМ ВОДА 1.5Л

43 ден
Слика од АКВА ВИВА 2.5Л

АКВА ВИВА 2.5Л

29 ден
Слика од ПЕПСИ ЛАЈМ ЛИМ. 0.33Л

ПЕПСИ ЛАЈМ ЛИМ. 0.33Л

23 ден 18 ден