.
Menu Close

ПРИМА СОЛЕНИ СТАПЧИЊА СО КИКИРИКИ 230 ГР

SKU: 05080750
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =21.74ДЕН

%33
75 ден
50 ден
08.07.2024 - 14.07.2024
Овој производ има минимално количество од 1

ПОЛНЕТО СОЛЕНО ПЕЧИВО СО ПАСТА ОД КИКИРИТКИ (28%)
ПЧЕНИЧНО БРАШНО, ПАСТА ОД КИКИРИТКИ (КИКИРИТКИ 100%), РАСТИТЕЛНА МАСТ (ПАЛМИНА), ГЛУКОЗЕН СИРУП, МОРСКА СОЛ (2,5%), КВАСЕЦ, МАЛТОЗЕН СИРУП, СРЕДСТВО ЗА ГЛАЗУРА (НАТРИУМ ХИДРОКСИД). ПРОИЗВОДОТ МОЖЕ ДА СОДРЖИ ТРАГИ ОД МЛЕКО, ЈАЈЦА, ЈАТКАСТО ОВОШЈЕ И СОЈА.
360 ДЕНА
ДА СЕ ЧУВА НА ЛАДНО И СУВО МЕСТО
ATLANTIC ŠTARK D.O.O. BEOGRAD, BULEVAR PEKA DAPČEVIĆA 29, 11010 BEOGRAD, REPUBLIKA SRBIJA.
ATLANTIC TRADE

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*