.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ПРЕЗИДЕНТ КРАВЈИ КАШКАВАЛ КРУГ ВАКУМ КГ

SKU: 10100417
Достапност: На залиха
425 ден 299 ден

ТРАДИЦИОНАЛЕН КАШКАВАЛ НАПРАВЕН ОД КРАВЈО МЛЕКО ВО КРУЖНА ПИТА, ЗРЕЕН НАЈМАЛКУ 45 ДЕНА
ПАСТЕРИЗИРАНО МЛЕКО , СТАРТЕР КУЛТУРИ, КУЈНСКА СОЛ, СИРИЛО, КАЛЦИУМ ХЛОРИД
180 ДЕНА
ОД 4 ДО 8 СТЕПЕНИ
ЛАЦТАЛИС МК МЛЕКАРНИЦА ДООЕЛ БИТОЛА
МАКЕДОНИЈА

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*