.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ПОПОВ РОЗЕ ПРЕСТИЖ 0.75

SKU: 02110220
Достапност: На залиха
295 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Розово суво вино со контролирано и гарантирано потекло (ВКГП) од тиквешкиот вински регион, произведено од мерлo.
Вино со дискретна розова боја и ароми на малина и јагода. Вкусот е освежувачки, со овошни и зачински ароми. 14% алкохол
неограничен
од 5 до 22 степени
Винарија ПОПОВ
Вин Арт,Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*