.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ПОНТИ ОЦЕТ БАЛЗАМИРАН 250 МЛ

SKU: 06040116
Достапност: На залиха
149 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Балзамиран оцет ди модена
Вински оцет,концентрирана шира од грозје,варена шира од грозје,боја:карамел Е150Д.Содржи сулфит.
Означен на амбалажата
Да с ечува на суво и ладно место
Виа делле Индустрие, Италија
Ст-Компани дооел

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*