.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ПОЛИМАРК ШЛАГ СПРЕЈ 250Г

SKU: 11550090
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =54ДЕН

155 ден
Овој производ има минимално количество од 1

ШЛАГ КРЕМ ВО СПРЕЈ
РАСТИТЕЛНИ МАСТИ, СОДРЖИ МЛЕКО И ПРОИЗВОДИ ОД МЛЕКО, СОДРЖИ СОЈА И ПРОИЗВОДИ ОД СОЈА
270 ДЕНА
4° C ДО 24 ° C
ПОЛИМАРК СРБИЈА
КОЛИД С ТИМ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*