.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ПОЛИМАРК МАЈОНЕЗ 650 ГР - СТАКЛО

SKU: 16300094
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =29.08ДЕН

189 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Мајонез
Сончогледово масло мин. 75%,вода, жиолчка %, оцет, шеќер, сенф, сол, арома, регулатор на киселина:лимонска киселина, антиоксидант Е
Означен на амбалажата
Да се чува на температура од 5C до 25C. По отворање да се чува во фрижидер.
Србија
Колид С Тим Дооел

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*