.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ПОЛИМАРК МАЈОНЕЗ ДЕЛИКАТЕС 500МЛ

SKU: 16300041
Достапност: На залиха
107 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Мајонез деликатес
Сончогледово масло мин.75%,вода,жолчка 6%,оцет,шеќер,сенф,сол,арома,регулатор на киселина лимонска киселина, антиоксидант Е385.
Означен на амбалажата
Да се чува на температура од 5С до 25С.По отварањето да се чува во фрижидер.
Р.Србија
Колид С Тим.

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од БИТОЛСКО МЛЕКО 3.2% ММ 1Л

БИТОЛСКО МЛЕКО 3.2% ММ 1Л

52 ден
Слика од ЖИТО ЛУКС БЕЛО БРАШНО Т-400 ВОДЕНИЧАР 1 КГ

ЖИТО ЛУКС БЕЛО БРАШНО Т-400 ВОДЕНИЧАР 1 КГ

35 ден
Слика од ЛАДНА ВОДА ПРИРОДНА НЕГАЗИРАНА 0,5 Л

ЛАДНА ВОДА ПРИРОДНА НЕГАЗИРАНА 0,5 Л

18 ден
Слика од БИТОЛСКО МЛЕКО 3.2 % ММ 0.5Л

БИТОЛСКО МЛЕКО 3.2 % ММ 0.5Л

33 ден