.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ПОДРАВКА ЧАЈ БРУСНИЦА 40Г

SKU: 03140212
Достапност: На залиха
80 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Чај од брусница
Цвет хибискус 50%, јаболко 20,20%, лисја од капина 10%, арома 9,78%, регулатор на киселост јаболкова киселина 3,80%, црна рибизла 2%, корен на цикорија 2%, парчиња брусница 1%, калинка 1%, концентрат од црна рибизла 0,22%.
24 месеци
Да се чува на суво место.
Подравка Дооел
Подравка Дооел

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*