.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ПОДРАВКА СУПА ГОВЕДСКА СО ТЕСТЕ. И МЕСО 60Г

SKU: 05020040
Достапност: На залиха
36 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Супа со тестенини и говедско месо
Тестенини 62% (гриз од тврда пченица, јајца), трпезариска сол, шеќер, маснотии од палми, сушен зеленчук 3,6% (кромид, морков, целер, црвена пиперка, кељ, праз), екстракти од квасец, екстракт од суво говедско месо 1,9%, суво говедско месо 1,8 %, пченкарен скроб, говедско лој, арома, гриз од пченица, зачини, белка од јајце во прав, лист од магдонос, боја (обична карамела), антиоксиданс (екстракти од рузмарин). Може да содржи трагови од млеко.
Означен на амбалажата
Да се чува на суво место
Подравка
Подравка Дооел

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*