.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ПОДРАВКА СОС ДОМАТЕН СО ШАМПИЊОНИ 410ГР

SKU: 16420040
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =36.34ДЕН

149 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:Доматен сос
Состав:ситно сецкан домат (62%), сечкан домат (10%), печурки (10%), доматен концентрат (9,4%), кромид, морков, шеќер, кујнска сол, сончогледово масло, екстра девствено маслиново масло, оригано, бибер.
Рок на употреба:24 месеци
Начин на чување:на температура до 30°C, заштитена од сонце. По отворањето, чувајте го во фрижидер до 4 дена.
Производител:Подравка
Увозник/Дистрибутер:Подравка

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*