.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ПОДРАВКА СОС БОСИЛЕК 410 ГР

SKU: 16420131
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =36,34ДЕН

149 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:Доматен сос
Состав:ситно сецкан домат (64,5%), концентрат од домати (14%), сецкан домат (10%), кромид, босилек (2,5%), сончогледово масло, шеќер, кујнска сол
Рок на употреба:24 месеци
Начин на чување:на температура до 30° C, заштитена од сонце. По отворањето, чувајте го во фрижидер до 4 дена.
Производител:Подравка
Увозник/Дистрибутер:Подравка

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*