.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ПОДРАВКА ПАСАТА 680 ГР

SKU: 09020039
Достапност: На залиха
112 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Пасата 680гр
Домати (99,7%), трпезариска сол, регулатор на киселост: лимонска киселина
Означен на амбалажата
По отворањето чувајте во фрижидер 4 дена.
Подравка
Подравка

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*