.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ПОДРАВКА БЕГОВА ЧОРБА 60Г

SKU: 05020044
Достапност: На залиха
55 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

ПОДРАВКА БЕГОВА ЧОРБА 60Г
Состојки : пченкарно брашно, пченкарен скроб, сушен зеленчук 11% (целер, морков, бамја, кромид) готварска сол, палмино масло, обезмастено млеко во прав, подобрувач на вкус, (мононатриум глутамат, динатриум инoзинат), шеќер,екстракт од квасец, сушено кокошкино месо, лист од магданост, лебни трошки, (пченично брашно, квасец, готварска сол) зачини, киселина (лимонска киселина), кокошкина маст, белка од јајце во прав, малтодекстрим, хидролизиран пленичен протеин, ловоров лист, антиоксидант (екстракти од рузмарин)
450 дена
Чувајте на суво место и на собна температура.
Подравка д.д., А. Старчевиќ 32, 48000 Копривница, Хрватска
ПОДРАВКА дооел, Мултифункционална зона Ќојлија, Улица 9, бр. 4, 1043 Петровец, Р. Северна Македонија / Земја на потекло: ЕУ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*