.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
50 Поени

ПОДРАВКА АЈВАР ДОМАШЕН ЛУТ 530 ГР.

SKU: 09030811
Достапност: На залиха
244 ден 200 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Ајвар Домашен благ 530g
Печена пиперка (81 %), печен модар патлиџан, сончогледово масло, готварска сол.
Означен на амбалажата
По отворањето да се чува во ладилник до 3 дена.Да се чува заштитено од директна светлина.
Подравка
Подравка

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ЕТИ ВАНТЕД ПОПС СО КОКОС 28 ГР

ЕТИ ВАНТЕД ПОПС СО КОКОС 28 ГР

18 ден
Слика од ЕТИ ВАНТЕД КАРАМЕЛ 28 ГР

ЕТИ ВАНТЕД КАРАМЕЛ 28 ГР

18 ден
Слика од КОКА КОЛА ПЕТ 0.45Л

КОКА КОЛА ПЕТ 0.45Л

30 ден
Слика од БАНАНИ КГ (Р)

БАНАНИ КГ (Р)

51 ден