.
Menu Close

ПИОНИР МЕДЕНО СРЦЕ 350Г

SKU: 07110749
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =25.43ДЕН

125 ден
Овој производ има минимално количество од 1

МЕДЕНО СРЦЕ
ПЧЕНИЧНО БРАШНО,ШЕКЕР,15% МЕД , ДЕКСТОЗА,ЗАЧИНИ,МЛЕНА И ЛИМОНСКА КИСЕЛИНА,ОВОШНО ПОЛНЕЊЕ,ЧОКОЛАДЕН ПРЕЛИВ 20%
365
ЧУВАЈТЕ НА СУВО, ЛАДНО МЕСТО ПОДАЛЕКУ ОД ДИРЕКНА СОНЧЕВА СВЕТЛИНА
ПИОНИР
ЈУС МБ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*