.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ПИК МОРТАДЕЛА СО МАСЛИНКИ КГ.

SKU: 14300463
Достапност: На залиха
429 ден

Полутрана салама

свинско месо 75%, маслинки 6%, вода, свинско масно ткиво, сол, калнев хлорид, шеќер, зачини и екстракт од зачини, арома, емулгатор Е450, регулатор на киселост Е451, антиоксидант Е301, конзерванс Е250

60 ДЕНА

+4С

ПИК ВРБОВЕЦ

ВАЈОМАГ ДООЕЛ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ЈАНА 1.5Л

ЈАНА 1.5Л

26 ден
Слика од АКВА ВИВА 1.5Л

АКВА ВИВА 1.5Л

27 ден
Слика од МЕГЛЕ МЛЕКО 3.2% MM 1Л

МЕГЛЕ МЛЕКО 3.2% MM 1Л

55 ден
Слика од АКВА ВИВА 2.5Л

АКВА ВИВА 2.5Л

7 Поени
42 ден 37 ден