.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ПЕРУТНИНА ПОЛИ ПИЛЕШКА САЛАМА 500Г

SKU: 13500048
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =37.6ДЕН

188 ден
Овој производ има минимално количество од 1

ПОСЕБНА САЛАМА
БАРЕН КОЛБАС ОД ПИЛЕШКО МЕСО.СОСТОЈКИ:ПИЛЕШКО МЕСО 72%,ВОДА,ПИЛЕШКА КОЖА,СОЛ,ДЕКСТРОЗА,СТАБИЛИЗАТОР ДИФОСФАТИ,АНТИОКСИДАНТ НАТРИУМ АСКОРБАТ,ЗАЧИНИ,ЕКСТРАКТИ ОД ЗАЧИНИ,КОНЗЕРВАНС НАТРИУМ НИТРИТ.
75 ДЕНА
0-4°C
ПЕРУТНИНА ПТУЈ ДОО СЛОВЕНИЈА
ПЕРУТНИНА ПТУЈ ДООЕЛ СКОПЈЕ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*