.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ПЕРЕКС СУНГЕРАСТА КРПА 5/1

SKU: 31080203
Достапност: На залиха
139 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

ПЕРЕКС СУНГЕРАСТА КРПА 5/1 70%Цеулоза и 30% памучни влакнанеограниченНема специфични услови за чувањеДукат ДОО БоснаКолид С-тим

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*