.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ПЕКАБЕСКО СЛАНИНА ЧАДЕНА КГ

SKU: 14300228
Достапност: На залиха
479 ден 435 ден

ПОЛУТРАЈНА СЛАНИНА
МЕСНАТА СЛАНИНА, ВОДА, ГОТВАРСКА СОЛ, ДЕКСТРОЗА(ГРОЗДОВ ШЕЌЕР), ЕМУЛГАТОР Е451, СВИСКИ ПРОТЕИН, ЗГУСНУВАЧ Е407, РЕГУЛАТОР НА КИСЕЛОСТ Е262, АНТИОКСИДАНСИ Е300, Е316, Е306, КОНЗЕРВАНС Е250. ПТОИЗВОДОТ Е ТЕРМИЧКИ ТЕСТИРАН СО ТЕМПЕРАТУРА НА ПАСТЕРИЗАЦИЈА И СПРЕМЕН ЗА ДИРЕКТНА КОНЗУМАЦИЈА
30 ДЕНА
ОД 0 С ДО +4С
ПЕКАБЕСКО АД УЛ.10 БР. 44, КАДИНО, 1041 ИЛИНДЕН, Р. С . МАКЕДОНИЈА
ПЕКАБЕСКО АД УЛ.10 БР. 44, КАДИНО, 1041 ИЛИНДЕН, Р. С . МАКЕДОНИЈА

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од МАЈА ВОДА ПЕТ 1.5 Л

МАЈА ВОДА ПЕТ 1.5 Л

24 ден
Слика од ФРУКТАЛ ПРИЗМА ПОРТОКАЛ 100% 1 ЛИТ

ФРУКТАЛ ПРИЗМА ПОРТОКАЛ 100% 1 ЛИТ

98 ден
Слика од БАНАНИ КГ (Р)

БАНАНИ КГ (Р)

51 ден