.
Menu Close

ПЕДИГРИ СУВА ХРАНА ГОВЕДСКО-ЖИВИНА 2.6 КГ.

SKU: 09070143
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =23.04ДЕН

%19
739 ден
599 ден
08.07.2024 - 14.07.2024
Овој производ има минимално количество од 1

СУВА КОМПЛЕТНА ХРАНА ЗА ВОЗРАСНИ КУЧИЊА: ГОВЕДСКО СО ЗЕЛЕНЧУК.
ЖИТАРИЦИ, МЕСО И ЖИВОТИНСКИ ПРЕРАБОТКИ, ВКЛУЧУВАЈЌИ 4% ГОВЕДСКО ВО ЦРВЕНО-КАФЕНИТЕ ПРИКЕТИ, 4% ЖИВИНА, МАСЛА И МАСНОТИИ, ДЕРИВАТИ ОД РАСТИТЕЛНО ПОТЕКЛО ( ВКЛУЧУВАЈЌИ 1% СУШЕНА РЕПКА, МИНЕРАЛИ )
390 ДЕНОВИ
ДА СЕ ЧУВА НА СУВО И ЛАДНО МЕСТО.
ПОЛСКА
ОРБИКО ДОО

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*