.
Menu Close

ПАТИСВИС ЧИА КРЕКЕРИ СО ДОМАТИ И КРОМИД 30Г

SKU: 05060815
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =230ДЕН

69 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:ПАТИСВИС – КРАКЕР СО ДОМАТ И КРОМИД
Состав:Ленено семе, чиа семе, семи од тиква, семки од сончоглед, домат во прав (11%), маслиново масло, мајчина душица, кромид во прав (1%), сол, црн пипер..
Предупредување за алергени: Може да содржи траги од млечни производи, производи од соја, производи од јајце, индиски ореви, лешници, бадеми, ф`стаци, кикиритки, глутен и ореви.
Рок на употреба:
Начин на чување:Да се чува на ладно место, подалеку од миризби и сончева светлина. Да не се чува во фрижидер.
Производител:Патисвис Чиколата Гида Сан. Ве Тиџ. А.Ш.
Фабрика 1: Остим ОСБ Мах. Цеват Дундар Џад. Но:153 Јенимахале/ Анкара-ТУРКИЈЕ
(Регистарски број : TR-06-K-008767)
Фабрика 2: Маликој Баскент ОСБ Мах. 4. Ст. но:9 Синџан/Анкара-ТУРКИЈЕ
(Регистарски број: TR-06-K-068906)
Филијала: Улица Ататурк 3 бр.:1 Спрат:1 34750 Аташехир/ Истанбул- Туркије
Увозник/Дистрибутер:Рамсторе Македонија ДОО, ул. Св. Кирил и Методиј бр.13 Скопје, Р. Северна Македонија тел. 02/3178-030

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*