.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
70 Поени

ПАРАДОНТАКС ПАСТА ЗА ЗАБИ ЕКСТРА ФРЕШ 75МЛ

SKU: 34010690
Достапност: На залиха
262 ден 235 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Паста за заби
Sodium Bicarbonate,Glycerin,Silica
3 год од датумот на производство
Да се чува на суво место,подалеку од директна светлина
GlaxoSmithKline
Евро Стил Трејд

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*