.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ПАМПЕРС ГИАНТ ПАК МАКСИ (4) 9-14КГ 76/1

SKU: 31050127
Достапност: На залиха
935 ден 799 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Пелени за децаPetrolatum, Stearyl Alcohol, Paraffinum Liquidum, Aloe Barbadensis Leaf Extract36 месеци од датумот на производство05-30Procter & Gamble, ПолскаNelt St

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ХЕЕТС АМБЕР СЕЛЕКШН

ХЕЕТС АМБЕР СЕЛЕКШН

150 ден
Слика од ПЕЛИСТЕРКА НЕГАЗИРАНА 2.5Л

ПЕЛИСТЕРКА НЕГАЗИРАНА 2.5Л

27 ден
Слика од ПРЕЗИДЕНТ ПУТЕР МИНИ 10Г

ПРЕЗИДЕНТ ПУТЕР МИНИ 10Г

9 ден
Слика од МАЈА ВОДА ПЕТ 1.5 Л

МАЈА ВОДА ПЕТ 1.5 Л

24 ден