.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ПАМПЕРС ВЛ.МАРАМИЦИ ФРЕШ 4Х52/1

SKU: 31030510
Достапност: На залиха
285 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Влажни марамици
Water, Citric Acid, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, Sodium…
30 месеци од датумот на производство
Да се чува на температура од 10-20 степени
Procter & Gamble, Германија
Нелт СТ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*