.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ПАЛМОЛИВ МЕД И МЛЕКО ГЕЛ ЗА ТУШ. 250МЛ

SKU: 34400115
Достапност: На залиха
145 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Palmolive Milk & Honey содржи екстракти од мед и хидрирачко млеко. Неговата кадифена формула ја храни вашата кожа и и дава меко и мазно чувство. Дерматолошки тестираноAqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocmidopropyl Betaine,Glycerin, Sodium Chloride, Parfum, Cocamide Mea,Styrene/Acrylates copolymer,Sodium Salicylate, Sodium Benzoate, Sodium Lactate, Polyquaternium-7,Citric Acid, Tetrasodium EDTA, Glycol Distearate, Laureth -4, Prunus Amygdalus Dulcis Seed extract, Sine Adipe Lac, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Benzyl Benzoate,Butylphenyl Methylpropional,Hexil Cinnamal, Linalool CI 16255 CI47005.3 год. од датумот на производствоДа се чува подалеку од дирекна сончева светлинаКолгејт-ПалмоливеАВТ Интернатионал доо - Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*