.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ОСОГОВСКО МЕШАНО СИРЕЊЕ ВАКУМ КГ

SKU: 10010055
Достапност: На залиха
315 ден 219 ден

ПОЛНОМАСНО ПОЛУТВРДО СИРЕЊЕ МАСТИ ВО СУВА МАТЕРИЈА МИН 45%
ПАСТЕРИЗИРАНО КРАВЈО МЛЕКО ДО 80%, ПАСТЕРИЗИРАНО ОВЧО МЛЕКО ДО 20% КАЛЦИУМ ХЛОРИД,КУЛТУРА И СИРИЛО
8 МЕСЕЦИ
ДА СЕ ЧУВА НА ТЕМПЕРАТУРА ОД 2 С ДО 8 С
МЛЕЧНА ИНДУСТРИЈА ОСОГОВО МИЛК
ЈОГО МЕРКУР

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*