.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ОРБИТ СПЕАРМИНТ КУТИЈА 46

SKU: 07120098
Достапност: На залиха
115 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

ОРБИТ СПЕАРМИНТ КУТИЈА 46

ЗАСЛАДУВАЧИ ФОРБИТОЛ, ИЗОМАЛТ, МАЛТИТОЛ СИРУП, АСПАРТАМ, МАНИТОЛ АЦЕСУЛФАМ К,СУКРАЛОЗА, БАЗА НА ГУМА,АРОМИ, АГЕНС ЗА ОДРЖУВАЊЕ НА ВЛАЖНОСТ ГЛИЦЕРОЛ, ЗГУСНУВАЧ ГУМА АРБИКА, ЕМУЛГАТОР СОИН ЛЕЦИТИН, АГЕНС ЗА ГЛАЗИРАЊЕ КАРНАУБОВ ВОСОК, БОЈА Е163, АНТИОКСИДАНТ БХА.

Рок на користење: 365 дена

Начин на чување: ЧУВАЈТЕ НА СУВО, ЛАДНО МЕСТО ПОДАЛЕКУ ОД ДИРЕКНА СОНЧЕВА СВЕТЛИНА

Производител: MARS OVERSEAS HOLDINGS D.O.O

Увозник/дистрибутер: Алма-М Дооел

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од КОКА КОЛА ЗЕРО ПЕТ 1.75L

КОКА КОЛА ЗЕРО ПЕТ 1.75L

66 ден
Слика од ГОЛДЕН ИГЛ  БЕЗ ШЕЌЕР 250МЛ

ГОЛДЕН ИГЛ БЕЗ ШЕЌЕР 250МЛ

34 ден
Слика од ФРИСКИС ХРАНА ЗА МАЧКА СО ПИЛЕШКО МЕСО 85 ГР.

ФРИСКИС ХРАНА ЗА МАЧКА СО ПИЛЕШКО МЕСО 85 ГР.

5 Поени
23 ден 20 ден
Слика од ФРИСКИС ХРАНА ЗА МАЧКА СО ЛОСОС 85 ГР.

ФРИСКИС ХРАНА ЗА МАЧКА СО ЛОСОС 85 ГР.

5 Поени
23 ден 20 ден