.
Menu Close

ОЛИМПУС ПЛАНИНСКИ ЧАЈ СО ПРАСКА ПЕТ 0,5Л

SKU: 08030319
banner
Достапност: На залиха

100 МЛ: =17ДЕН

85 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:Природен чај
Состав:Вода, чај од планински мурсал (Сидеритис), листови од стевиа, концентриран сок од грозје, концентриран сок од јаболко, концентриран сок од праска (0,6%), природен арома на праска
Рок на употреба:означен на пакувањето
Начин на чување:на суво и темно место
Производител:Олимпус Фоодс (OLYMPUS FOODS)
Увозник/Дистрибутер:Олимпус Фоодс (OLYMPUS FOODS)

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*