.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ОЛДЕНБУРГЕР ПУТЕР ЗЛАТЕН 82%ММ 200Г

SKU: 12010107
Достапност: На залиха
115 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

ПУТЕР ЗЛАТЕН, НЕСОЛЕН, 82% МАСТИ
82% МЛЕЧНИ МАСТИ (УХТ), СТАРТЕР КУЛТУРА
ОЗНАЧЕН НА ПАКУВАЊЕТО
ДА СЕ ЧУВА НА ТЕМПЕРАТУРА ОД +2˚C ДО + 4˚C
ДМК ГМБХ , ИНДУСТРИШТРАСЕ 27, 27404 ЦЕВЕН, ГЕРМАНИЈА
РУДИНЕ ММ ДОО СКОПЈЕ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*