.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ОЛВЕЈС ПЛАТИНУМ НОЌ ДУО ПАР.12 С3

SKU: 31060387
Достапност: На залиха
159 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Хиегиенски влошкиЦелулоза, полиетилен, полиестер, полиакрилат,адезив, неутрализатор на мирис, цернеала.60 месециНа суво и ладно место, подалеку од дофат на деца.P&G ГерманијаНелт Ст Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*